Dostawy i zwroty

DOSTAWY

Towar wysyłamy kurierem DPD oraz przez Paczkomaty Inpost (do wybranego Paczkomatu lub pod wskazany adres poprzez E-commerce InPost).

Gwarantujemy darmową wysyłkę jeśli wartość zakupów przekroczyła 150 Zł.

Koszty dostawy:

  • E-commerce InPost – 7,70 zł. Opcja dostępna dla przesyłek do 2kg o niewielkich wymiarach . Czas dostawy maksymalnie 7dni. Paczki dostarczane pod wskazany adres. W przypadku nieobecności awizowanie przesyłki i możliwość odbioru w Punkcie Obsługi Klienta InPost.
  • Paczkomaty – 9,90 . Paczki dostarczane do wskazanego Paczkomatu.
  • Paczkomaty za pobraniem – 12,90 zł. Paczki dostarczane do wskazanego Paczkomatu z możliwością opłacenia zamówienia przy odbiorze.
  • Kurier DPD – 13 zł. Paczki z reguły dostarczane kolejnego dnia po nadaniu.
  • Kurier DPD za pobraniem – 15 zł. Paczki dostarczane z reguły kolejnego dnia po nadaniu z możliwością opłacenia zamówienia przy odbiorze przesyłki.

Zakupiony towary wysyłamy w terminie podanym w trakcie składania zamówienia i w sposób przez Ciebie wybrany spośród dostępnych sposobów dostawy. Terminy wysyłki są podawane na poszczególnych stronach z opisem towarów.

Jeśli tylko towar jest dostępny w naszym magazynie, staramy się wysłać go jeszcze tego samego dnia, o ile zamówienie zostało złożone do godz. 11:00. Zamówienia złożone po 11:00, realizujemy kolejnego dnia.

W przypadku stwierdzenia zniszczenia lub uszkodzenia opakowania zawierającego zamówiony towar powinieneś, w obecności osoby dostarczającej lub wydającej towar, sporządzić protokół szkody. Protokół szkody przesłany do Sklepu wraz z reklamacją ułatwi jej rozpatrzenie. Brak spisanego protokołu nie jest przeszkodą do złożenia reklamacji.

ZWROTY

Zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. z 2014 r. poz. 827) masz prawo do odstąpienia od umowy sprzedaży bez podania przyczyn, w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia dostarczenia towaru. W sklepie ecoandwell.pl termin ten przedłużamy do 30 dni kalendarzowych. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed upływem terminu.

Aby wysłać takie oświadczenie, możesz np. skorzystać z formularza dostępnego na stronie Kontakt lub napisać do nas na adres sklep@ecoandwell.pl. Prześlemy Ci potwierdzenie otrzymania oświadczenia.

W przypadku skorzystania z prawa odstąpienia od umowy, jesteś obowiązany zwrócić towar do Sklepu niezwłocznie tj. nie później niż w terminie 30 (trzydzieści) dni na adres: ECO AND WELL, Sarbiewskiego 2/70, 01-584 Warszawa. Możesz także dokonać zwrotu towaru przekazując go do odbioru osobie przez nas upoważnionej (np. kurierowi) przy zachowaniu w/w terminów. Dla zachowania terminu wystarczy odesłanie rzeczy przed jego upływem.

Koszty zwrotu towaru są po Twojej stronie. Sklep zwraca wszystkie dokonane płatności (za zakupiony towar i koszty dostawy, które poniosłeś z pewnymi obostrzeniami – szczegóły w Regulaminie). Zwrotu płatności dokonamy za pomocą takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użyłeś opłacajac swoje zamówienie.

Nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem.

Powyższa strona ma charakter informacyjny. Szczegółowy opis zasad dostaw i zwrotów znajdziesz w naszym Regulaminie (zobacz).

Wiesz co w tym roku najbardziej ucieszy w prezencie?

ZOBACZ >