Wyświetlanie 1–12 z 49 wyników

Ekologiczne i naturalne kremy i sera


Kremy naturalne zatroszczą się o Twoje piękno

Nasze kremy naturalne i naturalne sera do twarzy są bogate w to, co oferuje sama natura. Ich kompozycje są oparte o naturalne oleje i wyciągi z roślin, a to dlatego, że nie lubimy wklepywać w siebie pochodnych ropy naftowej i zbędnej chemii.

W zależności od pory dnia skóra twarzy ma inne potrzeby. W ciągu dnia skóra jest nastawiona na obronę. Ekologiczne kremy na dzień powinny pomagać jej w tym zadaniu. Godziny od 17.00 do 22.00 to najlepszy czas na to, aby rozkoszować się intensywną pielęgnacją. Stanie się tak, gdy nałożysz dobrej jakości pielęgnujące kremy ekologiczne. Może to być krem regenerujący, nawilżający, odżywczy, bogatszy w składniki aktywne od kremu na dzień (zadbaj przy okazji o skórę szyi i dekoltu – krem zadziała lepiej niż balsam do ciała).

Naturalne serum to doskonałe uzupełnienie codziennej pielęgnacji

Naturalne serum do twarzy i krem stworzą idealny duet

Dobrze pod krem wklepać naturalne serum do twarzy - wybierz jedno z naszej bogatej oferty. Pamiętaj, że po 22.00 organizm zwalnia i składniki aktywne zawarte w kremie na noc nie zostaną tak dobrze wchłonięte. Regularnie stosuj też krem pod oczy. Nie wcieraj go jednak. Dla delikatnej skóry wokół oczu dużo lepsze jest wklepanie kremu – to pielęgnacja i masaż w jednym. Sprawdź naszą bogatą ofertę na wyjątkowe naturalne kosmetyki do twarzy.