Nasze marki

 • naturalne kosmetyki make me bio

  Autentycznie naturalne kosmetyki Make Me Bio

  By in Bez kategorii, Nasze marki / / 0 comments

  Make Me Bio to marka, która powstała jako wypadkowa miłości do otaczającej nas natury oraz dążenia do wyeliminowania z życia niepotrzebnej, wręcz szkodliwej chemii. Zdrowe, ekologiczne podejście do kosmetyków zjednało jej spore rzesze wielbicieli.

  EcoAndWell.pl
 • naturalne kosmetyki resibo, serum

  Kosmetyki RESIBO: równowaga i naturalność

  By in Nasze marki, Uroda / / 0 comments

  Historia marki Resibo jest kolejnym dowodem na to, że punktem wyjścia do opracowywania najlepszych produktów jest zawsze pasja ich twórców. W tym konkretnym przypadku twórcą jest Ewelina Kwit-Betlej, która sama przyznaje, że początek marki tkwi w niej samej – w jej ideach, marzeniach i zainteresowaniach.

  EcoAndWell.pl
 • farbowanie włosów w ciąży

  Farbowanie włosów w ciąży – czy można i jak zrobić to bezpiecznie?

  By in Nasze marki, Uroda, Zdrowie / / 0 comments

  Wśród kobiet, które spodziewają się dziecka, wiele z nich zastanawia się czy zabiegi, jakim się poddają będąc w ciąży, są bezpieczne dla nich i dla ich pociech. Do takich zabiegów należy z pewnością koloryzacja włosów. Niestety o jednoznaczną odpowiedź w tym aspekcie jest bardzo trudno.

  EcoAndWell.pl
 • Hydrolaty

  Hydrolaty – czym są i jak je stosować?

  By in Nasze marki, Uroda / / 0 comments

  Każda skóra bez względu na jej rodzaj potrzebuje oczyszczenia, tonizacji i nawilżenia. Duża ekspozycja na słońce, makijaż, drakońska, czy niezdrowa dieta – wszystkie te czynniki mają ogromny wpływ na skórę twarzy. Warto więc o nią odpowiednio zadbać. W tym celu na uwagę zasługują hydrolaty. Czym są hydrolaty i jak je stosować? Zapraszamy do krótkiej lektury.

  EcoAndWell.pl
 • kosmetyki born to bio, naturalne z certyfikatem ecocert, zele pod prysznic born to bio

  Kosmetyki Born to Bio: ekologiczne i… apetyczne

  By in Nasze marki / / 0 comments

  Marka stworzona po to, by być eko, a właściwie by… pomóc nam w życiu eko. Przynamniej tak w wolnym tłumaczeniu można przybliżyć jej nazwę. Kosmetyki Born to Bio produkowane są przez Francuzów – firmę Planete Bleu, która działa na rynku już od 2008 roku, wytwarzając dodatkowo również środki czystości. A czym trafiła w nasze serca?

  EcoAndWell.pl
 • kosmetyki mokosh masło do ciała Żurawina

  Kosmetyki Mokosh: słowiańska energia

  By in Nasze marki / / 0 comments

  Mokosh to marka pełna naturalnej prostoty. Zawarte w minimalistycznych opakowaniach kosmetyki obfitują w ekologiczne surowce. A stworzono je po to, by dopieszczać nasze ciała. I nie ma w tym ani krzty przesady! Wystarczy spojrzeć na składy.  No i na wartości, które tworzą całą ideologię marki.

  EcoAndWell.pl
 • Farba Naturigin. naturalna farba do włosów naturigin opinie

  Farba Naturigin: efekty i subiektywne wrażenia

  By in Nasze marki, Uroda / / 2 comments

  Zachęcona doskonałymi opiniami na temat farb Naturigin, a także ich organicznym składem, po latach stosowania wyłącznie chemicznych specyfików do koloryzacji, w końcu zdecydowałam się na wypróbowanie czegoś naturalnego.

  EcoAndWell.pl
 • kosmetyki BIO IQ krem na dzień na noc, serum pod oczy, kosmetyki ekologiczne

  Kosmetyki BIO IQ: perfekcyjnie ekologiczne

  By in Nasze marki, Uroda, Zdrowie / / 0 comments

  Skóra jest jak gąbka. Z tego założenia wychodzi BIO IQ, komponując swoje kosmetyki. Wszystko, co nakładamy na skórę, wchłania się i wnika głęboko do organizmu, powodując jakieś zmiany. Na lepsze czy na gorsze – to już kwestia tego, jakich produktów używamy.

  EcoAndWell.pl
 • farby do włosów naturigin, ekologiczna farba dobrze kryjąca siwe włosy

  Farby do włosów Naturigin: rodzinny pomysł na zdrowe życie.

  By in Nasze marki, Uroda, Zdrowie / / 0 comments

  Dwoje ludzi, jeden rodzinny dramat i zmiana życia o 180 stopni. Firma NATURIGIN powstała w 2004 roku pod wpływem impulsu, który pojawił się wiele lat wcześniej. To, co się wtedy wydarzyło, okazało się rzutować nie tylko na prywatne życie założycieli marki, ale i na ich kariery zawodowe. Tak więc…

  EcoAndWell.pl
 • kosmetyki John Masters Organics. organiczne kosmetyki do włosów, kosmetyki ekologiczne JMO

  Kosmetyki John Masters Organics: prawdziwa filozofia naturalności

  By in Nasze marki / / 0 comments

  Nic tak dobrze nie tworzy marki, jak wartości nieugięcie wyznawane przez jej założyciela. A kosmetyki John Masters Organics są nie tylko firmowane jego nazwiskiem. Przede wszystkim bowiem odzwierciedlają głoszone przez niego od lat poglądy i filozofię życia w zgodzie z naturą. Mało tego, historia tego człowieka i firmy, którą zbudował, to świetny materiał na scenariusz filmowy, bądź książkę o amerykańskim idealiście!

  EcoAndWell.pl

SPRAWDŹ NASZE PROMOCJE

SPRAWDŹ TERAZ >