Sposoby płatności

przez Katarzyna Drzewiecka

Sposoby płatności

1. Przelew elektroniczny

Najszybszą formą płatności jest przelew elektroniczny za pośrednictwem systemu Przelewy24. Wpłata jest od razu księgowana na naszym koncie i możemy bezzwłocznie przystąpić do pakowania zamówionych produktów. Płacąc w ten sposób masz gwarancję najszybszej realizacji zamówienia.

2. Przelew tradycyjny

Jeśli chcesz zapłacić tradycyjnym przelewem bankowym, poniżej znajdziesz wszystkie potrzebne dane. Kiedy tylko przelew zaksięguje się na naszym rachunku (czasem trwa to kilka dni), niezwłocznie wyślemy Twoją paczkę. Pamiętaj, aby w tytule przelewu wpisać numer zamówienia. Przyspieszy to jego realizację.

Odbiorca przelewu:
Surf Grzegorz Kruk
ul. Sarbiewskiego 2/70
01-584 Warszawa

Dane rachunku:
Citi Handlowy
rachunek nr: 83 1030 0019 0109 8503 0016 3291

 

3. Opłata przy odbiorze

Niektóre opcje dostawy umożliwiają opłacenie paczki przy odbiorze (za pobraniem), czyli dopiero wtedy, gdy kurier bądź listonosz dostarczą ją pod wskazany adres.

Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych oraz zapewniania funkcji społecznościowych. Szczegóły znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Zgadzam sie Dowiedz się więcej