Informacje o sklepie

przez Katarzyna Drzewiecka

Informacje o sklepie
W EcoAndWell.pl lubimy to, co robimy.

Cieszy nas, że możemy sprzedawać rzeczy, które pomagają czuć się i wyglądać pięknie. Starannie wybieramy nasz asortyment. Kiedy myślimy o kosmetyku idealnym, tak samo ważna jest dla nas jego skuteczność, jak i skład.

Marki, z którymi pracujemy tworzą swoje produkty odpowiedzialnie. Znamy ich wartości i niejednokrotnie także twórców. Wiemy, że ekologia, troska o środowisko i człowieka nie jest dla nich tylko pustym frazesem. Współdzielą naszą pasję do piękna.

Zmień styl życia na… piękny – Agnieszka o tym, jak powstał sklep

Każda zmiana wyraża się w działaniu – to niepodważalny fakt. Jednak aby zmienić postępowanie, należy najpierw zacząć od swoich myśli i przekonań. Tak było w moim przypadku.

Kiedy coraz bardziej zaczęła mi się rzucać w oczy wszechobecna bylejakość: wytwarzanie produktów nastawionych wyłącznie na maksymalizację zysków, lekceważenie zdrowia swoich klientów, zaśmiecanie środowiska…, doszło do mnie, że pod ładnie brzmiącymi marketingowymi hasłami kryje się zatrważająca mierność. Wtedy zaczął we mnie kiełkować pomysł, by stworzyć na tę mierność antidotum.

Nie jest to oczywiście odkrycie ostatnich miesięcy. Mowa raczej o latach. Ale dzięki temu nie jest mglista idea, a całkiem spójna koncepcja… a wręcz w filozofia życia. Filozofia piękna.
Tak powstał sklep z kosmetykami naturalnymi i ekologicznymi EcoAndWell.pl.

Czynienie życia piękniejszym jest podstawowym celem tej marki. Wierzę, że to, jak wyglądamy, ma wpływ na to, jak się czujemy. Ale w drogerii internetowej EcoAndWell.pl nie chodzi tylko o urodę. Raczej o piękny styl życia, zgodnie z którym szanujemy siebie, innych i środowisko.

U jego podstaw leżą 3 fundamentalne dla mnie zasady .Oto one.

Być pięknym…

…to znaczy wybierać kosmetyki o naturalnych składach, które dostarczają skórze i włosom prawdziwie odżywczych substancji, a nie tylko syntetycznych związków chemicznych.

Nasze pielęgnacyjne wybory nie muszą być radykalne, ale niech będą świadome i bezpieczne.

Żyć pięknie…

…czyli w ekologicznym stylu. Dlatego współpracujemy z markami odpowiedzialnymi – które podczas tworzenia produktów czerpią z natury, jednocześnie nadmiernie jej nie eksploatując.

Stawiajmy na jakość, a nie ilość. Doceniajmy kosmetyki wielozadaniowe. Szanujmy tym samym siebie i dbajmy o zdrowie naszych bliskich.

Otaczać się pięknem…

…znaczy zwracać uwagę na estetykę opakowań i przedmiotów codziennego użytku. To ważne, by produkty, których używamy, cieszyły również oko – wpływając pozytywnie na nasz nastrój i nastawienia do świata.

Nie dajmy się ponieść przeciętności. Zatroszczmy się o harmonijnie piękną rzeczywistość.

Zmieńmy razem styl życia na piękny.

Agnieszka Kruk

Założyciela marki EcoAndWell.pl

Kto stoi za EcoAndWell.pl?
Agnieszka Kruk

Właścicielka marki i sklepu EcoAndWell.pl. Autorka koncepcji sklepu, którego misją jest sprawienie, żeby życie było piękniejsze poprzez wygląd, szacunek dla siebie, innych i środowiska oraz estetykę tego, czym się otaczamy. Italianistka z doświadczeniem w zarządzaniu projektami. Mama dwójki dzieci. Pasjonatka rozwoju osobistego i sportu.

Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych oraz zapewniania funkcji społecznościowych. Szczegóły znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Zgadzam sie Dowiedz się więcej