Jaki prezent na mikołajki szkolne wybrać?

przez Materiał zewnętrzny
prezent na szkolne mikołajki

Grudzień to miesiąc, w którym szczególnie chętnie wręczamy sobie prezenty. Okazji ku temu jest naprawdę sporo. Jedną z nich są szkolne mikołajki, które czasami wymagają poważnego przemyślenia prezentu. Co kupić na mikołajki w szkole?

Prezenty na szkolne mikołajki

Szkolne mikołajki, szczególnie te z losowaniem obdarowywanych, to okazja na lepsze poznanie kolegów i koleżanek, bowiem prezent powinien trafiać w ich gust. Najłatwiej znaleźć upominek, jeśli znasz zainteresowania osoby, którą masz obdarować lub wiesz, co lubi. Wówczas można nawiązać do pasji i podarować coś, co na pewno będzie trafionym upominkiem. Jeszcze łatwiej, jeśli w ramach szkolnych mikołajek powstaje wishlista, na której wszyscy uczestnicy wpisują wymarzony prezent. Ciekawe prezenty na Mikołajki z czekolady możesz znaleźć na stronie Chocolissimo: https://chocolissimo.pl/prezenty-na-mikolajki.

Jakie prezenty na mikołajki wybierać?

Upominki na mikołajki w szkole powinny skupiać się raczej na symbolicznym aspekcie tego święta i na zainteresowaniach osób, które będą obdarowywane. Nauczyciel wraz z klasą powinien ustanowić optymalny budżet na mikołajkowe prezenty, jednakże ta kwota nie powinna być sztywnym limitem – jeśli ktoś znalazłby coś bardzo wpisującego się w hobby kolegi czy koleżanki i chciałby przeznaczyć na to dodatkowe środki, to nie powinno być z tym problemu. Co więcej – nawet w budżecie rzędu 20 zł czy 30 zł jesteśmy w stanie znaleźć naprawdę masę fajnych rzecz i upominków! Aby sprawę jeszcze dodatkowo uprościć, przygotowałyśmy dla Was ściągę z drobnymi prezentami, w sam raz na klasową wigilię czy mikołajki.

Prezent na mikołajki dla dzieci w szkole

Jest coś, co lubi każde dziecko i co zawsze będzie trafionym prezentem: są to oczywiście apetyczne słodycze! Sprawdzą się zarówno jako solo prezent, jak i w roli dodatkowego upominku. Oczywiście to nic odkrywczego: czekoladowe tabliczki i inne łakocie od zawsze trafiały do paczki na mikołajki w szkole. Teraz jednak jest Chocolissimo, gdzie możesz znaleźć naprawdę spektakularne upominki na mikołajki szkolne. Poniżej kilka propozycji.

Prezenty na szkolne mikołajki: zabawne czekoladowe figurki

Czekolada jest pyszna w każdej postaci, ale jeśli przygotowujesz prezent na mikołajki dla dzieci w szkole, znacznie lepiej będzie postawić na wykonane z czekolady figurki. Tym bardziej że mamy w asortymencie naprawdę niesamowite propozycje. Zrobiony z czekolady piernikowy ludzik, Mikołaj z czekolady w różnych kolorach czy figurka renifera 3D do samodzielnego złożenia to dopiero początek. W tym przypadku fajnie znać pasję wylosowanej osoby: wtedy można dopasować figurkę do zainteresowań obdarowanego. Samochód dla fanów motoryzacji, zestaw czekoladowych kosmetyków dla modnej dziewczyny, a może czekoladowy pad do gry dla gamera? 

Prezenty na szkolne mikołajki: czekoladki

Zawsze trafionym prezentem są po prostu czekoladki. Możesz również postawić na dopracowane pralinki z Chocolissimo: https://chocolissimo.pl/pralinki. Dlaczego? Ponieważ są wykonywane ręcznie, ich skład jest naprawdę dobry, a do tego wyglądają jak dzieła sztuki. Oczywiście maluchy pewnie bardziej ucieszą się z czekoladowych figurek, ale starsi uczniowie, szczególnie jeśli lubią poznawać nowe smaki, na pewno docenią taki prezent. Tym bardziej jeśli będzie on przyozdobiony personalizacją czy grawerem.

Prezenty na szkolne mikołajki: kalendarz adwentowy

Mimo że zaczyna być przydatny już 1 grudnia, kalendarz adwentowy to dobry prezent na mikołajki dla dzieci w szkole. 24 czekoladki towarzyszą obdarowanej osobie aż do Wigilii, a to podekscytowanie, które towarzyszy otwieraniu kolejnych okienek jest dla dzieci naprawdę intrygujące. Kalendarz sprawdzi się więc jako dodatkowy upominek na mikołajki szkolne.

Prezent na mikołajki szkolne powinien być symboliczny, ale również wywołać uśmiech na twarzy obdarowywanej osoby. Jeśli Twoja pociecha upiera się, że rówieśnicy w szkole chcieliby dostać klocki, książkę, kartę podarunkową czy grę planszową to zaufaj im. One najlepiej wiedzą, co chcieliby otrzymać ich koledzy i koleżanki. Przy dobrym poprowadzeniu rozmowy od razu dowiesz się też, co chciałoby otrzymać na mikołajki czy święta Twoje dziecko. 

Wciąż nie wiesz, co kupić na mikołajki w szkole? Spróbuj poradzić się znajomych lub rodziców osoby, którą Ty lub Twoje dziecko macie obdarować. Wtedy istnieje większe prawdopodobieństwo, że prezent z Chocolissimo będzie trafiony.

Innych zainteresowały również

Dodaj komentarz

* Używając tego formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych zgodnie z naszą polityką prywatności.

Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych oraz zapewniania funkcji społecznościowych. Szczegóły znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Zgadzam sie Dowiedz się więcej