Ginekologia estetyczna bez rekonwalescencji, czyli technologia Sonocare

przez Materiał zewnętrzny
ginekologia estetyczna, rewitalizacja pochwy

Zabiegi ginekologii estetycznej są skierowane do pań, którym życie – i to w różnych aspektach – utrudnia stan narządów płciowych. Jednak uczucie dyskomfortu czy kompleksy mogą pójść w niepamięć. Bezbolesna rewitalizacja pochwy przeprowadzana przy pomocy urządzenia SonoCare to remedium na intymne, kobiece problemy!

Rewitalizacja pochwy – co to takiego?

Trwałe zmiany w obrębie narządów płciowych mogą być przyczyną bolesnych dolegliwości i złego samopoczucia. W zdecydowanej większości przypadków ratunkiem są zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej.

Wykonuje się je zwykle u pań, które:

 • odczuwają dyskomfort z powodu wiotkości ścian pochwy – takie zmiany mogą być spowodowane porodami lub menopauzą,
 • skarżą się na suchość pochwy i ból podczas stosunku,
 • cierpią na wysiłkowe nietrzymanie moczu oraz zanik nabłonka błony śluzowej pochwy,
 • nie są zadowolone z wyglądu warg sromowych.

Rewitalizacja pochwy pozwala uporać się z tymi dolegliwościami, ale także zapewnia powrót do pełni sprawności seksualnej. Technologią wykorzystywaną do przeprowadzania takich zabiegów jest między innymi urządzenie SonoCare.

Na czym polega zabieg rewitalizacji pochwy SonoCare?

SonoCare to urządzenie, które emituje nano-ultradźwięki. Przeprowadzany przy jego pomocy zabieg trwa około 20 minut, jest bardzo skuteczny i – co równie ważne – całkowicie bezpieczny.

Przed rozpoczęciem tego zabiegu rewitalizacji pochwy lekarz ocenia, czy nie ma przeciwwskazań do jego wykonania (mogą być nimi np. stan zdrowia pacjentki, infekcje pochwy, zmiany skórne) oraz ile razy trzeba będzie go powtórzyć, aby osiągnąć jak najlepsze rezultaty. Ponadto kobieta, która zamierza się mu poddać, powinna dysponować aktualnymi wynikami badania cytologicznego.

Zabieg z użyciem SonoCare polega na wprowadzeniu do pochwy głowicy urządzenia. Jej zadaniem jest emitowanie ultradźwięków, które oddziałują na wewnętrzne ściany tego narządu. Aby efekty zabiegu były jeszcze bardziej satysfakcjonujące, niekiedy wykorzystuje się dwie głowice wysyłające fale o różnej częstotliwości. Urządzenie to można stosować także zewnętrznie – umożliwia to rewitalizację zewnętrznych warg sromowych.

Efekt zabiegu SonoCare – czego może spodziewać się pacjentka?

Efekty rewitalizacji narządów rodnych tą metodą dzieli się na 3 grupy:

 • biologiczne – są one związane z dotlenieniem okolic intymnych – skutkuje to większą satysfakcją z życia seksualnego,
 • termiczne – podczas zabiegu przebudowane zostają włókna kolagenowe, co sprawia, że ściany pochwy stają się ujędrnione i napięte,
 • nietermiczne – SonoCare to urządzenie, dzięki któremu można rozwiązać problem nietrzymania moczu oraz suchości pochwy. Jest to możliwe, gdyż zabieg ten doskonale wpływa na napięcie oraz nawilżenie jej ścian.

Dlaczego warto zdecydować się na rewitalizację pochwy nano-ultradźwiękami?

Rewitalizacja pochwy i technologia SonoCare pozwalają przywrócić jej prawidłowe nawilżenie, a także poprawić wygląd narządów rodnych.

Jednak tym, co wyróżnia tę metodę od innych, są:

 • brak okresu rekonwalescencji – już godzinę po wizycie w gabinecie kobieta może wrócić do aktywności fizycznej i seksualnej,
 • bezbolesność – w stosunku do innych metod (np. laserowej rewitalizacji pochwy) jego przeprowadzanie nie jest związane z nawet najmniejszym bólem – podczas zabiegu pacjentka odczuwa jedynie przyjemne ciepło,
 • efektywność – technologia SonoCare umożliwia rewitalizację pochwy bez użycia skalpela, a mimo to jej rezultaty są szybkie i imponujące
 • brak „pamiątek” w postaci blizn czy ran,
 • krótki czas trwania zabiegu.

Zastosowanie urządzenia SonoCare ma także wyjątkowo szerokie spektrum terapeutyczne. Zabieg wykonany przy jego pomocy pozwala zarówno na poprawę jakości życia seksualnego, jak i wyeliminowanie problemów zdrowotnych – takich jak na przykład suchość pochwy.

Zadbaj o swoje zdrowie i życie intymne – wybierz zabieg SonoCare w Velvet Clinic

Zanik śluzówki pochwy, nietrzymanie moczu i bolesne stosunki wymagają podjęcia odpowiednich kroków. Oferta kliniki Velvet Clinic jest skierowana do pań, które chcą zatroszczyć się o okolice intymne, pozbyć się kompleksów i na powrót odczuwać przyjemność ze zbliżeń z partnerem.

Sposobem na to jest przeprowadzana przez nas rewitalizacja pochwy. Zabieg ten wykonuje się z zastosowaniem nowoczesnej technologii i urządzenia SonoCare. Odbywa się on bez bólu, pod okiem najlepszych specjalistów oraz w komfortowych warunkach.

Zażegnanie dokuczających ci problemów intymnych może być naprawdę łatwe – wystarczy, że powierzysz swoje zdrowie dobrej klinice i lekarzom, którzy zaproponują optymalny sposób leczenia.

Innych zainteresowały również

Dodaj komentarz

* Używając tego formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych zgodnie z naszą polityką prywatności.

Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych oraz zapewniania funkcji społecznościowych. Szczegóły znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Zgadzam sie Dowiedz się więcej