Czy warto używać zalotki do rzęs?

przez Materiał zewnętrzny
zalotka do rzęs

Korzystanie z zalotki do rzęs wymaga pewnej wprawy, ale jednocześnie pozwala uzyskać świetny efekt. W końcu każda kobieta chce dobrze wyglądać, a jednym z najprostszych sposobów jest zadbanie o odpowiednie podkręcenie rzęs. Warto więc nauczyć się korzystać z zalotki, szczególnie że można ją kupić już za kilkanaście złotych. Jeżeli zastanawiasz się, czy uda ci się we własnym zakresie uzyskać oczekiwany efekt, poniżej znajdziesz kilka przydatnych informacji.

Jeśli chcesz, aby rzęsy pięknie wyglądały, przede wszystkim zadbaj o ich zdrowie. Zalotka pomoże ci je podkręcić, a dla utrwalenia efektu możesz wypróbować odpowiednich kosmetyków do laminowania brwi oraz rzęs. Sprawdź, czym jest bonding i jak należy prawidłowo aplikować żel na powierzchni brwi.

Dobra zalotka do rzęs w przystępnej cenie

Jeżeli chcesz mieć pewność, że używasz porządnej zalotki do rzęs, z pewnością zaskoczy cię niska cena tego typu akcesoriów do makijażu. W sklepie internetowym z kosmetykami możesz ją zamówić za około 16 złotych. Jest to jednorazowy wydatek, ponieważ z zalotki można korzystać wielokrotnie. Sposób użycia jest wbrew pozorom bardzo prosty. Na początek należy przyłożyć zalotkę do rzęs i zagiąć jej kleszcze (można to zrobić kciukiem i palcem wskazującym). W zależności od tego, jaki efekt chcesz uzyskać, możesz ją trzymać od 10 do 20 sekund. Przyjmuje się, że im dłuższy czas, tym większy efekt podkręcenia można uzyskać. Dopiero później należy nałożyć tusz. Jeżeli do tej pory nie korzystałaś z zalotek, warto zacząć od przetestowania jej możliwości na spokojnie w domowym zaciszu, a nie robić to bezpośrednio przed wyjściem na randkę lub do pracy.

Jaki żel do laminowania i liftingu jest najlepszy?

Dobry żel do laminowania ma kluczowe znaczenie, szczególnie jeżeli zależy ci na tym, aby efekt uzyskany na brwiach i rzęsach był na najwyższym poziomie. Wiele klientek wybiera żel o nazwie bonding. Produkt wyróżnia się dużą skutecznością, dlatego często można go spotkać w profesjonalnych salonach kosmetycznych. Jednocześnie można go bez obaw stosować na brwi i rzęsy, ponieważ jest całkowicie bezpieczny.

Innych zainteresowały również

Dodaj komentarz

* Używając tego formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych zgodnie z naszą polityką prywatności.

Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych oraz zapewniania funkcji społecznościowych. Szczegóły znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Zgadzam sie Dowiedz się więcej