Trendy w koloryzacji włosów – jesień 2016

przez EcoAndWell
trendy jesieni koloryzacja włosów, kolor brązowy, odcień gorzkiej czekolady

Najmodniejsze kolory włosów jesienią 2016

Na wybiegach jednego z najważniejszych wydarzeń w modowym świecie, czyli Fashion Week jesień-zima 2016/2017, można było zauważyć, że w nadchodzącym sezonie w koloryzacji włosów modna będzie… naturalność. A jakże by inaczej. To właściwie jedyny trend w koloryzacji, który zawsze jest na topie. Wszelkie ekstrawagancje zwykle są sezonowe i znikają tak samo szybko, jak się pojawiają.

Pytanie więc brzmi nie czy, ale jakie naturalne kolory będą teraz najbardziej pożądane. My przedstawiamy pięć trendów, które szczególnie nas urzekły. Oto najmodniejsze kolory włosów na jesień 2016!

Uwaga: w tekście podpowiadamy, którymi farbami Naturigin można osiągnąć poniższe efekty.

 1. Gorzka czekolada o dużej zawartości kakao

Minimum 90%. ;-) To kolor tak głęboko brązowy, że prawie czarny. Jest szczególnie odpowiedni dla kobiet o ciemnej karnacji i piwnych oczach. Może być (choć wcale nie musi!) lekko rozjaśniony mniej głębokimi odcieniami brązu.
Zobacz: farba Naturigin Dark Coffee Brown 3.0 lub Naturigin Ebony 2.3

 2.Brązowa baza i jasne refleksy, czyli bronde

Dzięki połączeniu kilku odcieni brązu i blondu, włosy potrafią lśnić pięknym miodowo-karmelowym blaskiem. Za sprawą bronde’u muśnięta letnim słońcem cera jesienią prezentuje się równie efektownie. Taka kombinacja kolorystyczna powoduje bowiem, że skóra wydaje się mieć nieco cieplejszy, bardziej promienny wygląd.
Zobacz: farba Naturigin Dark Blonde 5.3 

3. Śnieżne refleksy na włosach w kolorze blond

Mając włosy (naturalne lub farbowane) w kolorze jasnego blondu, możesz zdecydować się na ekstremalnie jasne pasemka, szczególnie dobrze widoczne u nasady i w środkowej części włosów. Dzięki temu fryzura nabiera jeszcze większej lekkości, sprawiając wrażenie jakby lekko oszronionej lub przykrytej płatkami śniegu. Odcień Extreme Blond sprawdzi się tutaj idealnie!
Zobacz: farba Naturigin Extreme Blonde 11.0 lub Naturigin Extreme Ash Blonde 11.2 

4. Cynamonowo-miedziane szaleństwo

Odcienie rudości nie są dobre dla każdego. Najlepiej prezentują się w nich osoby o bladej skórze i chłodnych tęczówkach. Cynamon i miedź połączone ze sobą w jedną zgrabną kompozycję wyglądają frapująco… To ciepłe, typowo jesienne kolory, które potrafią ożywić każdą, często szaroburą w tym okresie stylizację, dodając jej nieco zadziorności.
Zobacz: farba Naturigin Midium Blonde Red 7.4 lub Naturigin Dark Golden Copper Blonde 6.0.

5. Nude, czyli kompromisowa neutralność

To najbardziej uniwersalny, a przy tym chyba najbardziej naturalny z wybranych przez nas kolorów. Zawiera w sobie ciepłe i chłodne odcienie blondu, doskonale współgrając z każdą tonacją cery i wszystkimi kreacjami. Mieniące się refleksy sprawiają, że kolor ten absolutnie nie jest nudny, wręcz przeciwnie! Zachwyca wprost swą bezpretensjonalnością i dziewczęcym urokiem.
Zobacz: farba Naturigin Natural Medium Blonde 7.0

Oczywiście powyższe propozycje mogą stanowić tylko punkt wyjścia do dalszych eksperymentów. Pamiętaj, że przede wszystkim musisz czuć się w danym kolorze dobrze, niezależnie od tego, co mówią modowe autorytety. A z szerokiej oferty organicznych farb Naturigin na pewno wybierzesz dla siebie barwę idealną – taką, która poprawi Ci samopoczucie w czasie jesiennej słoty. ;-)

Innych zainteresowały również

Dodaj komentarz

* Używając tego formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych zgodnie z naszą polityką prywatności.

Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych oraz zapewniania funkcji społecznościowych. Szczegóły znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Zgadzam sie Dowiedz się więcej